תנאי שימוש

הודעה חשובה לבעלי האתרים שהחליטו שמעוניינים לפרסם בפורטל “אתרים מומלצים”:

א. אנו לא מתחייבים לפרסם כל מודעה. הפרסום ע”פי שיקול הדעת של המערכת.

ב. מודעה שנשלחה לפרסום ניתנת לשינויים ע”פי שיקול הדעת של המערכת.

ג. אם מודעה התפרסמה לא ניתן להוריד או לשנות אותה ב-3 חודשים הראשונים מהפרסום. ד. שינויים במודעה ניתן לעשות בפנייה למערכת רק פעם בחצי שנה. לבקשת שינויים לחץ כאן
 על כל הערה או טענה לגבי אינדקס אתרים או תכני הפורטל ניתן לפנות עלינו במייל.

לפניה במייל לחץ כאן

1. אתר אינטרנט זה על כל התכנים הכלולים בו מיועד לשימוש חופשי אישי – בחינם.

2. כל זכויות היוצרים של האתרים המוצגים כאן שייכים לבעליהם אשר פרסומו אותם בפורטל זה. תיאור האתרים אשר מופיע כאן נכתב ע”י מפרסם האתר ובאחראיותו. לצוות הפורטל אין שום אחראיות או שליטה על האתרים המפורסמים כאן.

3. כל זכויות הקניין לגבי הרעיון, התוכן הכתוב, והעיצוב שמור באופן מוחלט לפורטל “אתרים מומלצים” ולמנהליו.

4. אין להעתיק, לשנות, לשכפל, למכור פריטים מפריטי האתר ותכניו ללא קבלת האישור מראש בכתב ממנהלי האתר.

5. מנהל האתר אינו אחראי ואין לו שליטה ישירה על חלק מהתכנים ו/או הפרסומות המתפרסמות באתר אשר נמצאים באתרים חיצוניים. בנוסף אין למנהל האתר שליטה מידית על תכנים מסוימים אשר נכתבו או הועלו לאתר ע”י גולשים. ניתן לפנות אלינו במייל על כל הערה או תלונה לגבי האתרים המפורסמים בפורטל.

6. מנהל האתר יעשה ככל יכולתו כדי לדאוג שתכני האתר שאין לו שליטה ישירה עליהם או מידית יתאימו לאופי וגיל הגולשים, הן בתכנים והן במודעות המתפרסמות בו. פנייה בגין תוכן בעייתי, תישקל ברצינות ע”י מנהל האתר, אך לא תחייב אותו בכל צורה שהיא.
7. מנהל האתר שומר על זכותו למחוק או לעשות כל שינוי בתכנים או קבצים אשר נכתבו או הועלו ע”י הגולשים ללא הודעה מראש.

8. הצגת הפרסומות באתר אינה מהווה המלצה או הבעת עמדה של מנהל האתר לגבי נכונות ו/או כדאיות המוצרים. מנהל האתר אינו אחראי לפרסומות המופיעות באתר. מנהל האתר אינו אחראי לכל נזק ו/או פגיעה ישירה ו/או עקיפה שייגרמו לגולשים, ולגולש לא תהא כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר לגבי המידע המפורסם או המוצג באתר.

9. כל התקשרות שיעשה הגולש עם צד שלישי המפרסם באתר, תעשה ישירות מולו וכל טענה או תביעה יופנו על ידי הגולש והמשתמש, ישירות אל הצד השלישי ממנו קיבל הצעה או ממנו קנה ולא תהיה לו כל טענה או תביעה כלפי מנהל האתר.

10. מנהל האתר שומר על הזכות לשנות או להפסיק את הפעלת האתר ללא הודעה מוקדמת. מנהל האתר אינו מתחייב כי לא יפלו תקלות בהפעלתו של האתר.

11. תנאי השימוש באתר מחייבים את הגולשים והמשתמשים. ההחלטה אם לגלוש באתר זה או לא, היא על אחריות הגולש בלבד. בעת השימוש באתר, הגולש / משתמש / המפרסם, מצהיר כי הוא מסכים לכל תנאי השימוש.

[google1]
[facebook_like_button]
דירוג הגולשים 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (אין עדיין דירוג)
Loading...

2,213 גולשים גולשים צפו בעמוד זה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.